nick
heslo

ČLÁNKY O SEZNAMOVÁNÍ

4 největší dogmata o seznamovacích agenturách

Rozhodneme-li se změnit svůj dosavadní status ze singles na zadaný, děláme to různě. Stále více jsou v kurzu i seznamovací agentury. A přestože se v hloubi duše domníváme, že na poli seznamovacím jde, víc než kdekoli jinde, o naše štěstí, city a spokojenost, je třeba si uvědomit, že i v této oblasti jde především o business. Což ale neznamená, že na konci nemohou být obě strany bezvýhradně spokojené. Je však nutné zvolit dobře onoho partnera - obchodního, a tím výrazně zvýšit šance na nalezení toho pravého partnera - životního. A i když jde o srdeční záležitost, vybírejme především hlavou. 

21.5.2015

více

Jsou muži méně gentlemany nebo ženy méně ženami?

Je to uspěchanou dobou, neustálým závodem s časem nebo ztrátou lidských hodnot? Proč muži často nemají motivaci býti galantními a ženy pod snahou zvládnout vše, ztrácí svou křehkou ženskost? Co způsobilo, že noblesa a tradice vzájemného respektu je někdy ta tam? Ptala se Lenka Bernardes da Silva - odbornice přes image a etiketu klientů Náhody, s níž již čtvrtým rokem úzce spolupracuje. Postupně získávala názory žen i mužů z nejrůznějšího prostředí...

Článek Lenky Bernardes da Silva - módní poradkyně a stylistky
27.4.2015

více

Objevte pravé kouzlo sexu - staňte se dokonalými milenci

Odhoďte stud a nechte se vtáhnout do spárů sex koučinku. Dodáte energii vašemu sexuálnímu životu, získáte nové impulsy pro váš partnerský vztah a budete se cítit spokojeně.

Při vyslovení zaklínadla sex koučink jsou reakce okolí různé. Jedni klopí zrak, druzí dělají, že se přeslechli, třetí začnou obracet oči v sloup. Představa, že bychom se s někým cizím měli bavit o tom, co se odehrává nebo neodehrává za dveřmi naší ložnice nebo si dokonce zkoušet „sex nanečisto", je pro mnohé z nás šílená...

14.4.2015

více

Ženskost jako základní esence seznamování a rozvíjení vztahu

Milé klientky,
v Náhodě se nejčastěji zabývám osobním rozvojem klientů před tím, než se vrhnou do seznamování. Konkrétněji tím, co od vztahu a partnera očekávají, koho hledají, ale i tématy jako je vyvázání se z předchozího vztahu, práce s rodinnými vzorci, odstranění překážek při seznamování atd. Vše v zájmu osobní pohody klientky a navázání kvalitního partnerského vztahu. A k tomu se váže jedno kouzelné téma – ŽENSKOST...

Článek Kateřiny Kučerové
26.3.2015 (články o seznamování)

více

Jak poznat kvalitní seznamku

Najít toho pravého partnera není dneska žádná sranda. Když jsou zásoby od přátel vyčerpány, v práci se po pár nepříjemných zkušenostech držíme hesla, co je v domě, není pro mě, od vysedávání po barech nás bolí zadky, případně máme nakročeno k alkoholismu, překročíme vlastní stín a rozhodneme se vložit svůj osud do spárů seznamky. Hledáme agenturu, od níž očekáváme, že změní náš dosavadní život. Proto bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost, jako když hledáme dobrou práci, kvalitního fyzioterapeuta nebo skvělého dentistu.

24.3.2015 (články o seznamování)

více

TOP 5 mužských prohřešků proti etiketě

Pustit ženu první do dveří, slušně pozdravit, nabídnout pomoc při oblékání či svlékání kabátu, odsunout a přisunout židli v restauraci, to jsou činnosti, které mužům – gentlemanům rozhodně nečiní sebemenší potíže. Mnoho dam si jejich pozornosti váží, některé jsou občas lehce vyvedené z míry, ale jen málokterou tyto milé pozornosti rozzuří. Na rozdíl od drobných trapasů a faux pas, kterých se dnešní muži tu a tam dopouštějí. Žebříček top 5 „mužských bonton škobrtnutí" vznikl v rámci kurzů etikety pořádaných agenturou Náhoda, jejíž majitelka Veronika Vinterová se ho, se souhlasem účastníků, rozhodla zveřejnit. Myslíte si, že přispěvatelkami byly pouze ženy? Budete se divit. Tentokrát pánové stříleli i do vlastních řad....

2.3.2015 (články o seznamování)

více

Jak porozumět své ženě?

„Muži, rozumíte svým ženám? Pokud Vaše odpověď zní „ někdy“- gratuluji. Pokud „vždy“- nevěřím a pokud „nikdy“- soucítím s Vámi.“ Tak takové všetečné otázky klade psychoterapeutka Renata svým klientům často. Úzce totiž spolupracuje s Náhodou – seznamovací a rozvojovou agenturou, kde jsou vztahy mezi mužem a ženou na denním pořádku...

23.2.2015 (články o seznamování)

více

Když se řekne Valentýn, mělo by Vás šimrat v podbříšku

Láska prochází žaludkem, bodá šípy do našich srdcí a napadá i další orgány lidského těla, které by právě ve svátek zamilovaných neměly být opomíjeny. Patříte k těm, kteří už se s Náhodou seznámili? Berte níže uvedené, jako návod. Stále ještě hledáte s touhle seznamkou toho pravého? Pečlivě si zapisujte, suroviny obsažené v tomto receptu jsou bez data spotřeby a svátek zamilovaných lze (s kapkou fantazie) slavit i kterýkoli jiný den v roce.

5.2.2015 (články o seznamování)

více

4 nejčastější chyby, kterých se při hubnutí dopouštíme

„Štíhlými, krásnými a neodolatelnými toužíme být po celý rok." Říká dietoložka Lenka spolupracující se seznamovací a rozvojovou agenturou Náhoda, kde vzhled klientů hraje podstatnou roli. „S prvním lednem se naše touha po krásné postavě ještě zvyšuje. Čím více však po ní toužíme, tím úpornější je naše snaha a tím méně uspokojivé jsou pak naše výsledky. Rozhodnete-li se hubnout s Náhodou, skutečně zhubnete. Chcete-li to zkusit sami, vyhněte se chybám, které vám kromě zklamání přinesou i nějaké to kilo navíc." 

15.1.2015 (články o seznamování)

více

Co se Náhodě povedlo v roce 2014

Je začátek nového roku a tak i Náhoda a její majitelka mají sklony k rekapitulaci. Vzhledem k tomu, že rok 2014 byl v tom, co si tahle seznamovací a rozvojová agentura dala za cíl, zcela zlomový, je ohlédnutí Veroniky Vinterové ryze pozitivní. Přesně jak se na začátek nového roku sluší a patří!

Nevím proč zrovna letos, ale tento krásný, i když náročný rok a jeho závěr mne vybízí ke krátké rekapitulaci toho, co se povedlo a kam jsme se, jako agentura, posunuli.

6.1.2015 (články o seznamování)

více

Tuning pro muže

Být sám sebou = být více mužem
Možná přišel tvůj čas na revizi a bilanci života. A potkat se při tom s dalšími muži... Jak poznám, že klepu na správné dveře? Možná lepší otázka je, jak moc mě můj současný život baví? Cítím se v něm dobře, nebo je to víceméně rutina a stereotyp? Mám dostatek přátel? Kolik jsem toho za poslední roky zažil? Znám se dobře, anebo je to stále obraz života coby orientační běh s neúplnou mapou?

30.12.2014 (články o seznamování)

více

Předsevzít si či nepředsevzít – to je oč tu běží!

„Už nevezmu cigaretu do pusy! Do dubna sundám 15 kilo! Konečně si najdu pořádnou ženskou, pořádnýho chlapa!" To jsou výkřiky, které se v den příchodu nového roku mísí s výbuchy rachejtlí a řinčením skla. Silná slova, odvážné sliby, které však již několik hodin po vyřknutí berou za své. Proč se z novoročních předsevzetí stalo klišé, proč jsou pomíjivější než ranní posilvestrovská kocovina a jak tedy docílit osobních změn v roce 2015?


29.12.2014 (články o seznamování)

více

Jak dobře vykročit do nového roku?

Blíží se nový rok, čas předsevzetí. Časopisy a jiná média opět budou plné návodů, jak to udělat dobře, aby to neskončilo jako vloni: Plánů hodně a skutek utek. Nakonec pachuť či pocit selhání okořeněný výčitkou... Proto mnozí z nás nemají chuť ani potřebu se předsevzetím věnovat. A to je právě škoda. Propásnete dobrou příležitost udělat bilanci a pomyslně celý rok uzavřít.


22.12.2014 (články o seznamování)

více

Příběh Kláry a Matěje podruhé

Bude to už 3 roky, co se začal psát příběh Kláry a Matěje - klientů Náhody. Na podzim 2013 měli svatbu a tak nás zajímá, jak se jim daří dnes. Pojďme se za nimi podívat a připomenout si, jak to vše vlastně bylo.

24. 12. 2011
Klára a Matěj jsou singles – sedí každý u svého vánočního stolu a vůbec netuší, že už za několik měsíců se jejich životy obrátí vzhůru nohama...
20. 12. 2014

více

Šťastné, veselé a zamilované!

Vánoce se letos připlížily snad ještě rychleji než vloni. A stejně jak vloni bychom je měli oslavit šťastně a vesele. Co všechno kromě stromečku, cukroví a kapra bychom k onomu štěstí mohli ještě potřebovat? Zeptali jsme se odbornice na spokojený život – koučky a majitelky seznamovací a rozvojové agentury – Veroniky Vinterové.

25.11. 2014 (články o seznamování)

více

Láska okem muže

Ona v roli hospodyňky, která už má poklizeno, navařeno a s lehce třesoucí se rukou prostírá na stůl.  On, v roli silného, dominantního a málokdy chybujícího, vysedá před domem z auta a nese sebou úlovek ve formě tučné výplaty. Sebevědomě vchází do kuchyně a s výrazem vítězství pokládá na stůl obálku s penězi, očekávajíc obdiv a uznání. Ona, jež byla už odmala vychována k takovému přístupu, mu automaticky tento obdiv a uznání projevuje. On si potichu myslí, že by s prací, kterou dělá, nejradši seknul, ale motivuje ho její projev lásky. Ona si potichu zoufá, jak moc ji jeho peníze spoutávají a jak na něm začíná být závislá. A i přesto, že ho nemiluje, se v daný okamžik překonává a lásku mu projevuje. Rodiče ji totiž x krát do její dětské duše vštípili, že láska je spojena s bolestí a obětí. Ona tomu uvěřila...

21. 11. 2014 (články o seznamování)

více

Nešiďte se - Dopřejte si seznamovací TOP program!

Předem upozorňuje, že během unikátního TOP programu s Náhodou, jehož třešničkou na dortu je nový vztah, si někteří z Vás sáhnou hodně hluboko. A nejen do svých peněženek. „Po měsících systematické práce s Náhodou však poznáte nejen životního partnera, ale především sami sebe." Sebevědomě tvrdí majitelka agentury Veronika Vinterová, která je autorkou tohoto programu a zároveň i jedinou osobou, která s TOP klienty vede úvodní osobní analýzu a která dodává „Je pro mě důležité všechny klienty TOP programu osobně poznat, jedině tak mohu 100% ovlivnit průběh a výsledek jejich spolupráce s Náhodou.
(články o seznamování)

více

Styling není žádná věda, stačí přece jen otevřít skříň!

Soudit člověka podle vzhledu je nemorální, ale děláme to všichni. Smát se někomu za ponožky v sandálech je sprosté, ale bavíme se vždycky. Radit někomu, co si má vzít na sebe je drzost, ale naše módní poradkyně Lenka má na každém prstě deset klientů (i klientek), co touží, aby je oblékala právě ona. Tomu nerozumím, není přece nic snadnějšího, než ráno otevřít šatní skříň. Jenže Lenka to vidí jinak.
16. 9. 2014 (články o seznamování)

více

Vztahy pro každý den

Vztahy jsou něco, co nás provází od kolébky až do hrobu. Nelze se jim vyhnout a konec konců, proč taky. Ne nadarmo je homo sapiens označován jako tvor společenský, tudíž uvyklý na život ve skupině či alespoň v páru. Současná realita nám ale ukazuje odlišný obrázek. Rozvodovost je na historickém maximu, a to ještě nemáme přehled o nesezdaných párech, které se též zhusta rozcházejí. Počet dětí klesá a jejich početí se odsouvá, až bývá někdy pozdě. To vše má kořeny ve vztahové dynamice, v tom, jak jsme nastaveni pro život v páru. Toto vše nás často svede z cesty a hledáme pak odpovědi v místech, kde nejsou. Protože zapomeneme, že prvořadý vztah, který máme, je sama k sobě...
16. 9. 2014 (články o seznamování)

více

Renesance ženství Vám obrátí život naruby

Ke spokojenému životu už vám chybí jen spokojenost?
Návod na ni, rozhodně nedostanete zadarmo. Bude vás stát spoustu peněz, dřiny a odříkání. Podle psycholožky Kateřiny Kučerové z agentury Náhoda jste sice na nadměrné množství práce zvyklé, ale i tak platí, že Renesanci ženství kompletně absolvují jen ty nejodhodlanější z nás.
... a žila šťastně až do smrti. Tohle nutně nemusí být jen pohádka. S Renesancí ženství jde o holou skutečnost a vaše spokojenost je právě na dosah ruky...
19. 8. 2014 (články o seznamování)

více

Náhoda miluje ženy i muže

Jste odstrašující příklad seznamky, která zcela nepokrytě preferuje muže
Nedávno jsme od návštěvnice webových stránek seznamovací a rozvojové agentury Náhoda dostali následující reakci: "Jste odstrašující příklad seznamky, která zcela nepokrytě preferuje muže. Pro jejich budoucí potěchu pořádáte semináře "Jak potěšit muže" a podobně. Na ženy vůbec nepamatujete. Navíc mužům ještě dáváte padesátiprocentní slevy za registraci. Přitom ženy by si zasloužily stejnou pozornost! Jen tím našemu "Pánovi tvorstva" zvedáte už tak zcela nezaslouženě vysoké sebevědomí."
18. 8. 2014 (články o seznamování)

více

O sexu nás učili jen šeptat

Těžko říct, kdo se cítil trapně víc. Jestli vy nebo vaši rodiče, když jste je při TOM během dětství alespoň jednou přistihli. Také vám zakrývali oči, když se dva lidé na obrazovce líbali a zacpávali uši, když v tramvaji dvě puberťačky rozebíraly poslední probdělou noc? A přitom je právě sex to oč v našem životě běží!
14. 8. 2014 (články o seznamování)

více

Chcete vypadat dobře, nechte si vystylovat duši

Kouč není nikým jiným, než kvalitním stylistou vaší duše. Místo toho, aby vyhazoval oblečení ze šatníku, hází po vás otázkami, které vám dříve či později ukážou cestu k vytoužené vnitřní spokojenosti. Ví přesně, které partie vaší duše je třeba vyzdvihnout ještě výš, na kterých je naopak třeba vhodnými „triky" pracovat. Výsledek? „Navenek vypadáte přesně tak, jak se uvnitř cítíte – skvěle." potvrzuje psycholožka a koučka Mgr. Kateřina Kučerová. Tuhle rovnováhu řeší dnes a denně, pracuje totiž s klienty seznamovací agentury.
28. 7. 2014 (články o seznamování)

více

Co dělat, abychom se na dovolené vzájemně nepovraždili?

Patříte mezi ty, jež se se svým partnerem během pracovního týdne vídají méně než 4 hodiny denně? Vyměníte si pár vět - jak bylo v práci, co děti, v lepším případě společně zhltnete večeři. Potom koupelna, televize, sex a spát. Není čas ani síla rozčílit se, že on nechal ležet špinavé ponožky u postele a ona během sportovních novin nezavřela pusu. Takže se vlastně nehádáte a všechno se zdá být ideální. Jenže pak přijde vytoužená dovolená, těšíte se na společný relax, který se však po několik dnech strávených bok po boku mění v peklo. Často totiž žijeme jen vedle sebe, místo spolu, ale náhoda náhodou ví, jak se tomu postavit!
23. 6. 2014 (články o seznamování)

více

Business networking - otázky pro Lenku Schánovou

Před nedávnem jsem se poznala s atraktivní a příjemnou dámou Lenkou Schanovou. Obě se zabýváme seznamováním - já při hledání životního partnera a Lenka pro příjemné a užitečné kontakty. Kromě toho máme ještě společné to, že se naši práci snažíme dělat jinak a lépe. Proto jsem ji pozvala na tradiční den otevřených dveří v Náhodě na čaj o páté v červnu. A ještě než se budete moci s Lenkou seznámit osobně, zeptala jsem se ji na několik otázek za vás.
Veronika Vinterová
31. 5. 2014 (články o seznamování)

více

Seznamování a jeho zákonitosti

Seznamování mezi lidmi má jisté zákonitosti. A to ať už se jedná o seznamování s životním partnerem nebo ať už jde o seznamování se zajímavými inspirativními lidmi. Náhoda se zabývá hledáním těch partnerských vztahů. Našla ale partnera pro seznamování jako takové v oblasti networkingu v podobě majitelky výjimečné agentury Lenky Schánové. Ta pro své večery vedoucí k seznamování našla výjimečný princip - sezve zajímavý mix lidí z různých oborů činností, kteří si vzájemně mohou přinést nový úhel pohledu na obchod, svět i vztahy. Právě proto od jara spolupracujeme a hledáme cesty, jak seznamovat ještě lépe a úspěšněji, ať je za seznámením jakýkoliv důvod. Tentokrát Lenka připravila interview s Veronikou, příště se své role dámy vymění.
23. 5. 2014 (články o seznamování)

více

Co je v domě, je rozhodně pro mě

Rozhodla jste se zbourat další dogma, protože jste až po uši zamilovaná do blízkého přítele nebo kolegy v práci? Hledáte vhodnou příležitost, jak do toho říznout? Vaše cesta ke šťastnému milostnému vztahu má jistě řadu výhod i úskalí. Jak všechny přednosti téhle známosti dokonale využít a jak všechna případná nebezpečí zažehnat, vám odhalí odbornice na lásku – koučka, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda – Veronika Vinterová.
13. 5. 2014 (články o seznamování)

více

První rande? Nepodceňte ho!

Jak na první rande
Jak na první randeNa první schůzce záleží víc, než si myslíte. Pokud se rande vyvede, může vzniknout skvělý vztah, naopak pár špatných detailů ho může pohřbít. Poradíme vám, co dělat, aby se první rande vyvedlo po všech stránkách.
1. Kam jít na první rande?
Místo vybírejte podle dvou důležitých kritérií: jestli se už znáte (třeba z práce, ze společné akce atd.) nebo jestli se vidíte poprvé (potkáváte se přes doporučení přátel nebo přes seznamku)...
26. 4. 2014 (články o seznamování)

více

Zranění z minulosti ovlivňují naše současné a budoucí vztahy - co s tím?

Intenzivní individuální terapie
Více než třetina klientů, kteří chtějí najít životního partnera, přichází do seznamovací a rozvojové agentury Náhoda s nějakým zraněním, nepřekonanými tématy z minulosti, opakujícími se stereotypy při nacházení stále podobných typů nevhodného partnera. Jak s takovou situací zacházet?
"Jedna z velmi efektivních a účinných cest je intenzivní individuální terapie" odpovídá terapeut Vladimír Münz, který ji u klientů v takové situaci úspěšně využívá již delší dobu...
7. 4. 2014 (články o seznamování)

více

Nechceš do seznamky? Zůstaneš na ocet.

Seznamování přes internet je fenoménem dnešní doby. Nejrozvinutějším trhem pro online dating jsou určitě USA. Podle vloni zveřejněných statistik University of Chicago poprvé v historii předhonil počet seznámených párů přes internet (35 % všech seznámených párů v letech 2005 - 2012) všechny ostatní místa pro seznamování. V zaměstnání se seznámilo 22 % párů, na doporučení přátel 19 % a ve škole 11 %. ....
22. 3. 2014 (články o seznamování)

více

Změny rodinného práva v rámci nového občanského zákoníku

Jak se "nový občan" dotkne partnerských vztahů?
Ať už jsme v jakékoliv fázi partnerského vztahu, či partnera hledáme, je dobré vědět, jak se nás v této oblasti týká nový Občanský zákoník. V zájmu svých klientů se seznamovací a rozvojová agentura Náhoda ptala na změny zákoníku právničky Mgr. Michaely Kovaříkové. Odpovědi jsou jistě užitečné a srozumitelné i laikovi.
27. 2. 2014 (články o seznamování)

více

Renesance ženství aneb jak lehce získat nového chlapa

Je lehčí je získat nebo si je udržet?
Jak lehce získat nového chlapa, kapku větší dávku optimismu, vyšší sebevědomí, skutečný pocit spokojenosti a jak si je lehce udržet nejméně následujících 2014 dní? Jasno v těchto otázkách má Veronika Vinterová, autorka unikátního konceptu pro ženy s názvem „Renesance ženství". Co se za tímto tajemným názvem skrývá?...
12. 2. 2014 (články o seznamování)

více

Antivalentýnská kampaň

Jak je to s láskou? Díky Karlu Hynku Máchovi víme, že měsícem lásky je Máj. V přírodě přichází láska s jarem. Aby se to nepletlo, před pár lety k nám až z Ameriky doputoval Svatý Valentýn. Je tedy pravým měsícem lásky únor? 
Láska si zaslouží být oslavována každý měsíc. Věnujme jí svůj čas. Čas investovaný sobě a svým blízkým není nikdy k zahození. Máme pro Vás dvanáct důvodů k oslavám lásky v roce 2014...
20. 1. 2014 (články o seznamování)

více

Výživová poradkyně radí jak zhubnout

„V jednoduchosti je krása", hodnotí Lenka metodu hubnutí, kterou vyzkoušela na vlastním těle!
„Mami, není ta paní v těch šatech nějaká narvaná?" Slyšela jsem malého chlapce ve frontě u pokladny. Když jsem se na něj podívala, jeho tázavý ukazováček mířil přímo na mě. Chlapce dostal od své matky výchovných pohlavek a já přesvědčení, že takhle to dál nejde. Hned po Vánocích, hned v novém roce, s tím zatočím. To je přece ten nejlepší čas na zásadní rozhodnutí. Vypráví svůj příběh Lenka – výživová poradkyně, odbornice přes krásné, zdravé postavy a spokojené ženy/muže...
1. 1. 2014 (články o seznamování)

více

Pět zaručených triků, jak se ve zdraví dožít vánočního kapra

„Chci-li si udržet poslední zbytky zdravého rozumu, nechci se nechat ušlapat, okrást nebo nakupovat krávoviny, musím přijmout zásadní opatření a 100% jej dodržet minimálně do štědrovečerní večeře!" Pocítila jsem obrovskou úlevu, když jsem se s tímto rozhodnutím v neděli otočila „autem vzad" jednomu z našich nákupních center, kde už se prostě nedalo zaparkovat. Schválně, zkuste si říct „letos mě nedostanou" a úleva se dostaví okamžitě. Držme se takového předčasného předsevzetí zuby nehty a užijme si letošní Vánoce! Jak?... 
10. 12. 2013 (články o seznamování)

více

Muž radí ženám, jak mluvit s mužem

„Proč mi můj muž neřekne, co ho trápí, když se ho zeptám?" a jindy zas „Jak mohu svého muže podpořit, když mi nenaslouchá?" to jsou časté otázky žen v partnerské poradně seznamovací a rozvojové agentury Náhoda. Já v těchto slovech partnerek vidím často snahu donutit muže mluvit a zároveň i nepochopení nad fungováním mužské mysli...
20. 11. 2013 (články o seznamování)

více

Jak si udržet chlapa

Smysluplný partnerský vztah je to nejcennější, co v životě máme. V manželské a partnerské poradně se potkáváme s ženami, které ocení partnera a jeho kvality až ve chvíli krize nebo když o něho přijdou. Pár námětů, co nezanedbat, může sloužit k zamyšlení a inspiraci...
17. 11. 2013 (články o seznamování)

více

Jsme 20 let spolu a už mě nemiluje

Můj o něco starší kamarád Martin si nedávno posteskl, že neví, zda ho jeho žena opravdu miluje. Začali spolu chodit v prváku na vysoké. Mají dvě holky, psa a dům s hypotékou. „Co bys taky po dvaceti letech chtěl“, odvětil mu na to náš společný přítel, který tu pravou ve svých 41 letech stále hledá. Prý není typ na dlouhodobé vztahy. Martin ano. I když se mu zdá, že už svou ženu také nemiluje, má ji však stále rád. Umí dobře vařit a zodpovědně se stará děti. V jejich vztahu mu však vadí stereotyp. Málokdy si vyznají lásku. Martinovi přijde, že se jeho žena na sex s ním moc netěší. Spíše si ho odbude...
29. 10. 2013 (články o seznamování)

více

Sexy za všech okolností – podzimní inspirace pro LADY XL

Využijte kontrastu! Buďte sexy, mějte šmrnc a šťávu. V tomto zachmuřeném počasí budete doslova zářit. Například seznámení mezi kapkami deště a teplotami na hranici mrazu má rozhodně něco do sebe. „Být sexy, mít šmrnc a šťávu může každá z nás, bez ohledu na to, a teď pozor, jakou máme zrovna velikost." Říká Lenka Bernardes da Silva, stylistka spolupracující s rozvojovou a seznamovací agenturou Náhoda. Proto pro Vás připravila podzimní inspiraci - osm typů, jak svůj šatník dokonale přizpůsobit Vaší postavě...
17. 10. 2013 (články o seznamování)

více

Jak oznámit dítěti, že se rozvádíme?

Odpověď na tuto otázku by mohla být jednoduchá a přímočará. Tedy pokud by bylo jednoduché a přímočaré prožívání všech, kterých se rozvod týká. A to obvykle není.
Muž a žena řeší otázku svého partnerství. To se rozpadá. On a ona od sebe odchází. Už to je emočně náročné. Je to těžké období pro toho kdo chce odejít, je to těžké také pro toho, kdo zůstává. Manželství končí. Vzájemné vztahy mezi mužem a ženou ochladly. Ale co děti?
9. 10. 2013 (články o seznamování)

více

po čem ženy touží - 10 tipů, jak být pro ženu přitažlivý

Co ženy na mužích oceňují? Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka po jakém muži ženy touží? Na tyto a celou řadu dalších otázek jsme se ptali 1600 nezadaných, kteří hledají trvalého partnera.
Muži obecně důvěřují především číslům. Proto právě pro ně mohou být odpovědi širokého zástupu žen, které touží po novém vztahu, inspirací...
2. 10. 2013 (články o seznamování)

více

rozvíjejme se – budeme výkonnější, sebevědomější a sexy

„Díky úzké spolupráci s Náhodou se teď častěji ve své praxi setkávám s klienty, kteří hledají nový partnerský vztah. Jejich touha nalézt životního partnera je obvykle dovede k odvážnému rozhodnutí – udělat si nejprve pořádek v sobě. A to je skvělý začátek jejich cesty do budoucnosti. Jsem ráda, že se neustále potvrzuje mé přesvědčení, že klíčem k rozvoji je sebepoznání a motivace." Říká o spolupráci s Náhodou konzultantka a koučka Kateřina Kučerová...
25. 9. 2013 (články o seznamování)

více

připadám si stará, tlustá. co s tím?

„Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumějí udělat krásnými." (Coco Chanel)
Téměř každá z nás si občas připadá stará, tlustá, ošklivá – zkrátka, nepříliš pomilováníhodná. To nemusí nic znamenat, pokud se z té nálady vyspíme, ráno se upravíme a vyrazíme s elánem do života. Když ale o sobě budeme stále tvrdit, že nejsme atraktivní a nejlepší roky života už jsou dávno za námi, brzy o tom přesvědčíme i své okolí a svět se k nám automaticky začne chovat tak, jako bychom přesně takové byly...
16. 9. 2013 (články o seznamování)

více

po čem muži touží?

10 rad, jak být pro muže atraktivní
Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží? Co za vlastnosti jsou pro ně zásadní a na co koukají nejdříve? Tyto charakteristiky jsou rozdílné podle toho, jak se muž o ženu zajímá. Tedy zda muži jde o nezávazný flirt či zda o ní uvažuje jako o budoucí partnerce.
29. 8. 2013 (články o seznamování)

více

Jsem nesmělý, ale léčím se

Stydlivost versus sociální fobie
Každého z nás už někdy přepadl nepřekonatelný pocit studu. Brání nám v komunikaci po telefonu i tváří v tvář, hatí nám plány na seznámení. A právě stud, díky kterému se nemůžeme seznámit a který nám brání v navazování vztahu, řeší se svými klienty Náhoda – seznamovací agentura. „Cítíme, jak měníme barvu v obličeji, hrdlo se nám svírá, teplota našeho těla rapidně stoupá. Pocit zoufalství a jisté beznaděje, který v těchto chvílích prožíváme, se dá směle přirovnat ke snut...
26. 8. 2013 (články o seznamování)

více

Sex - to je oč tu běží

Dělíme se na tři kategorie. Ta první se domnívá, že mluvit o sexu na veřejnosti, je hrdelní zločin. Druhá dělá, že mluvit o sexu na veřejnosti je normální, ale při slovech uspokojení, rozkoš nebo vyvrcholení uhýbá očima, tře si zpocené ruce a dýchá tak zhluboka, že se jí z přemíry kyslíku točí hlava. Třetí skupina si debaty o sexu užívá a navíc s neskrývaným zájmem pozoruje reakce prvních dvou skupin...
12. 8. 2013 (články o seznamování)

více

Jak mluvit o sexu

Náhoda je seznamovací agentura a jedním z jejích hlavních poslání je dávat dohromady lidi. Lidi, co by se za normálních okolností nejspíš vůbec nepotkali. Aby našla ty pravé protějšky, ty, co se k sobě opravdu hodí, musí se svými klienty mluvit. O všem - co je zajímá, co mají rádi i co rádi nemají. Kromě jiného také o sexu. To bývá někdy oříšek, protože o sexu se nám lidem příliš mluvit nechce. Na otázku, proč to tak je, odpovídá naše kolegyně a první česká sex-koučka Gaia Julie Poupětová. Čtěte tedy a pak sami řekněte, je to lepší?...
5. 8. 2013 (články o seznamování)

více

Téměř polovina dětí se dnes rodí mimo manželství – co to znamená pro ně a pro jejich matky z právního hlediska?

Manželských svazků ubývá. Ať už je to tím, že tuto instituci považujeme za zcela zbytečnou, že investice do svatebního obřadu a všech těch záležitostí kolem je příliš vysoká nebo tím, že nám soužití na hromádce dává tolik důležitý pocit svobody, je to prostě fakt. Žít spolu bez papíru asi umíme, ale umíme se bez papíru vypořádat s tím, na co máme my a naše děti právo? Právnička Mgr. Michaela Kovaříková to ví – takových případů řeší ve své praxi nespočet a říká: „Důležitá je prevence. Všichni bychom měly právní otázky v našich vztazích řešit ještě předtím, než vyvstanou. Chráníme tím nejen sami sebe, ale především naše děti."...
10. 6. 2013 (články o seznamování)

více

Proč ženy (ne)chtějí sex?

Sex je dovednost, jako každá jiná. A jako v každé dovednosti se i v sexu můžeme ledacčemu přiučit. Skutečně unikátní kurzy o sexu pořádá seznamovací agentura Náhoda ve spolupráci s odbornicí na slovo vzatou – s první českou sex-koučkou Julií Gaiou Poupětovou. Ženy, které před nalezením svého partnera v Náhodě projdou těmito kurzy, se jen zřídka kdy vymlouvají na nesnesitelnou bolest hlavy před spaním a muži, jenž se díky agentuře seznámí, vstupují do vztahu se zdravým sebevědomím a dokonalými znalostmi ženského těla. Jak jsou na tom ti, kteří o návštěvě Náhody a kurzech o sexu zatím jen uvažují, odhaluje Gaia Julie Poupětová osobně...
27. 5. 2013 (články o seznamování)

více

6 ďábelských způsobů, jak rozhodně (ne)narazit na toho pravého/tu pravou

Nechte se varovat či inspirovat šesti zaručenými způsoby, které vás ke spokojenému vztahu (ne)dovedou.

1. Alkoholikem na cestě do chomoutu
Seznámení v baru, je jedním z největších klišé, donedávna však zaručeně fungujícím. Poslední statistiky varují, že právě v baru se dnes už neseznámí více než 2 % singles. Zdá se, že doba, kdy se po pár kapkách alkoholu rozvazovaly jazyky a navazovaly vztahy, je pryč. Při vyhlížení pravé partnerky se z Vás stane spíš alkoholik než šťastně zamilovaný muž...
25. 5. 2013 (tiskové zprávy)

více

Cesta do ráje s Náhodou – Vaše skvělá investice

Už žádné kompromisy - cestujte se seznamovací agenturou Náhodou první třídou. Bez ohledu na délku letu se budete cítit skvěle. Bude o Vás perfektně postaráno. Let Vám zpříjemní majitelka Veronika Vinterová a další seznamovací agenti vždy osobně. Cestu do ráje zajistí spojky – zcela nová a bezkonkurenční služba na palubě toho luxusního letounu. Připoutejte se, startujeme!...
14. 5. 2013 (články o seznamování)

více

Rodiče se na nás podepisují, ať chceme nebo ne!

„Proč zrovna já musím pokaždé narazit na takovýho ufňukánka?" „Nechápu, že se na mě vždycky nalepí definitivně praštěná ženská?" „Já tyhle typy prostě přitahuju!" Tak právě s těmito slovy na rtech vchází do Náhody – seznamovací a rozvojové agentury mnoho jejích klientů. A po několika setkáních s psychoterapeutkou Mgr. Renatou Čerňanskou, která společně s Náhodou hledá na podobné otázky odpovědi, začínají mít jasno. Pokud chcete mít jasněji i Vy, stačí vkročit do dveří Náhody nebo si pro začátek přečíst Renatin článek...
5. 5. 2013 (články o seznamování)

více

Za kteroukoli akci, do které se s Náhodou pustíte, získáte po jedné kostce!

cestou ke kompletní hře si:
- vyzkoušíte věci, které jste nikdy nezkusili
- zažijete, co jste nikdy nezažili
- a za svůj úspěch budete královsky odměněni
18. 4. 2013 (články o seznamování)

více

Ženský duben

Díky tomu, že se chlapi registrují celý měsíc zdarma, je najednou plná galerie chlapů a seznámení na dosah ruky.
Tak se do nich pusťte!!!...
10. 4. 2013 (články o seznamování)

více

Chlapů v seznamovacích agenturách nikdy není dost

Je Vás, pánové, jako šafránu, jste vzácní a žádaní. Jak Vás tedy najít? Co kdybych si já, Náhoda - seznamovací agentura, podala inzerát?
Hledám skvělé chlapy, pro skvělé ženy, kterých je v Náhodě neobyčejně vysoká koncentrace.
Zn.: Svůj k svému...
4. 4. 2013 (články o seznamování)

více

Seznamovací agentura Náhoda - dva roky na trhu

malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro pár stovek šťastných jedinců!
Slavit se má bujaře a svědomitě. Je nutné oslavence pořádně zapít, aby byl dlouho živ a zdráv. Seznamovací agentura Náhoda nebude v tomto směru výjimkou. Na její dlouhověkosti a dobrém zdravotním stavu lpí nejen její majitelka Veronika Vinterová, ale také její spolupracovníci. Všichni by do nadcházejících oslav rádi zapojili i klienty. Letos se rozhodli, dámy prominou, udělat větší radost chlapům. Mají totiž pocit, že je v nabídkách všemožných služeb tak trochu zanedbávají. Takže každý chlap, který se rozhodne slavit se seznamovací agenturou Náhoda, má svou registraci až do konce dubna ZDARMA. „Věříme, že pánové budou nadšení, jak si je hýčkáme a dají si za Náhodu sklenici šampusu, možná už s někým z naší zajímavé databáze."...
18. 3. 2013 (články o seznamování)

více

Co má seznamovací agentura Náhoda společného s Poštou

Martin Pošta se bude v dubnu ženit. Vždycky mi byl tenhle plešatý chlápek sympatický. Bavila mě hudba, kterou dělá, stejně jako jeho texty. Užívala jsem si jeho neuvěřitelně sexy hlasu v rádiu. Ani ve snu by mě nenapadlo, že tenhle charizmatický chlápek je single. A teď se o víkendu dočtu, že se bude ženit. Na tom by vlastně nebylo nic divného, ale skutečnost, že si svou nastávající nešel na seznamce, mi téměř vyrazila dech....
11. 3. 2013 (články o seznamování)

více

Co dělat když…

„Zní to možná neuvěřitelně, ale být součástí seznamovací agentury, spolupracovat s Náhodou jako kouč a potkávat se tak lidmi odhodlanými změnit svůj dosavadní život, mě nabíjí energií.“ Říká konzultantka a koučka Petra. „Je skvělé sledovat, jak se člověk krok za krokem přibližuje k cíli, jak se mění jeho pocity a získává větší a větší sebevědomí. Když se pak podaří „začít s Náhodou randit“, je energie, která z těchto lidí vyzařuje neuvěřitelně nabíjející.“ Co si pod tím máme představit?...
10. 3. 2013 (články o seznamování)

více

Přestaňte se trápit – zhubněte!

Nový rok je u řady z nás spojený s předsevzetími. Proč zůstává pouze u nich? Co nám brání v tom, abychom je dotáhli do zdárného konce? Moje praxe v oblasti životosprávy ukazuje, že naše přání a cíle nejsou nastaveny reálně. Ve snaze dosáhnout ideálu si stanovujeme velmi striktní opatření, která nejsme z mnoha důvodů schopni dodržet déle než pár týdnů...
20. 2. 2013 (články o seznamování)

více

Není seznamka jako seznamka

Jsou mezi námi lidé, kteří se zcela svobodně rozhodli, že svůj život prožijí jako singles a seznamky na internetu míjejí velkým obloukem. Na druhou stranu mnoho z nás ulehá každý večer do postele bez partnera zcela nedobrovolně, s myšlenkou, že takhle jsme si to přece nenaplánovali!...
4. 2. 2013 (články o seznamování)

více

Co by na našeho Svatého Valentýna asi řekl sám Svatý Valentýn?

Rok se s rokem sešel a už je to tu zase. Obrovská rudá srdce a Svatý Valentýn 2013 se na nás valí ze všech stran. Z výloh obchodů v nákupních centrech Vás nápisy „Valentýnská akce" vyzývají ke koupi pravého valentýnského trička, „Valentýnská ochutnávka" Vás láká k nefalšovanému, na počest Svatého Valentýna vypěstovanému, vínu. Zajímalo by mě, co by na takovou oslavu lásky řekl sám Svatý Valentýn?...
21. 1. 2013 (články o seznamování)

více

Sexy za všech okolností – podzimní inspirace pro LADY XL

Využijte kontrastu! Buďte sexy, mějte šmrnc a šťávu. V tomto zachmuřeném počasí budete doslova zářit. Například seznámení mezi kapkami deště a teplotami na hranici mrazu má rozhodně něco do sebe. „Být sexy, mít šmrc a šťávu může každá z nás, bez ohledu na to, a teď pozor, jakou máme zrovna velikost." Říká Lenka Forejtníková, stylistka spolupracující s rozvojovou a seznamovací agenturou Náhoda. Proto pro Vás připravila podzimní inspiraci - osm typů, jak svůj šatník dokonale přizpůsobit Vaší postavě.

více

Náhoda story

Jak a proč vlastně agentura náhoda vznikla? Vyprávěla jsem celý příběh už celé řadě kolegů a klientů. Pokud souvislosti zajímají i Vás, dala jsem je na papír k nahlédnutí všem...

8.8.2011 (články o seznamování)

více

Hledají nezadaní v náhodě vážné seznámení?

Ráda bych, aby právě touha po vážném seznámení byla tou hlavní motivací, k vyhledání Náhody. Spolupráce s klienty, kteří se vážně chtějí seznámit, je tím, čemu bych se chtěla věnovat především. Najít skutečný vztah se už s Náhodou podařilo více než stovce klientů. Mezi nimi i pár těch, kteří na vážné seznámení a život ve dvou už příliš nevěřili. Ale byli odhodlaní a nakonec to dokázali. Co skutečně chtějí klienti, kteří se rozhodli potkat se s Náhodou? Na to nám odpověděli v rámci našeho průzkumu...
27.10.2012 (články o seznamování)

více

Hledám vážný vztah Zn.: uvařím, když mi ulovíš kance

Vážný vztah je něco, po čem podvědomě touží valná většina z nás již od útlého dětství. Když je nám pět, holčičky vozí kočárky s panenkami a chystají tatínkovi večeři v mikrovlnce z plastu. Chlapečci vyrážejí na lov kanců, aby jim maminky měli v dětské kuchyňce co uvařit. S pubertou to s našimi představami o vážném vztahu možná trochu zahýbe...
6. 12. 2012 (články o seznamování)

více

Předsevzetí aneb, když se vše pořádně promyslí!

Skoro by se mohlo zdát, že slovo PŘEDSEVZETÍ je čistě o vztazích. Jako, co se stane před tím, než se vezmeme – přestaneme kouřit, budeme hubenější, naučíme se anglicky. A když se nám za celý rok nepodaří nic jiného, než ta svatba, i tak jdeme do PŘEDSEVZETÍ po Silvestru znovu. Nemělo by se to ale pak jmenovat POSEVZETÍ? A když se nechceme ženit ani vdávat, znamená to, že na PŘEDSEVZETÍ nemáme nárok nebo si máme dávat NESEVZETÍ? Náhoda se ptala svých klientů, kteří u ní opravdového životního partnera právě hledají, takže otázka na PŘEDSEVZETÍ byla v každém případě zcela na místě. Jak to dopadlo?...
14. 1. 2013 (články o seznamování)

více

seznamováníporadenstvírozvojové programyo násužitečné informace
jak se seznámitúvodní konzultaceTOP programproč je náhoda jináčlánky
typy  členstvípsychikarenesance ženstvíúrovně služebdárkové poukazy
galerie členůimagekouzlo ženskostikontaktyčasté dotazy
ověření profilufyzická kondicevečery pro mužeceníktipy na rande
VIP servissex koučinkrandeologvaše úspěchyobchodní podmínky
partner na míruprávní poradenstvíjak se úspěšně seznámitpro mediaochrana os. údajů
seznamovací akcepartnerská poradnaopravdovostetický kodex 
     
facebook twitter google+Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & atelier 3600 grafika
REGISTRACE
JAK SE SEZNÁMIT     ČASTÉ DOTAZY    ČLÁNKY    KONTAKTY    MÉDIA    
Košík
Seznámení, seznamka - najděte životní štěstí ve vážném vztahu
kalendář akcí
KOŠÍK: 0