Umění vnitřní milenky (pro pokročilé)

3. část z cyklu UMĚNÍ EROTIKY
Víkendový kurz pro ženy sex-koučky Julie Gaii Poupětové

Na základě zkušenosti doporučujeme ženám absolvovat akce dle pořadí:
Část 1 – Umění ženské svůdnosti
Část 2 – Umění potěšit muže
Část 3 – Umění vnitřní milenky

Probuďte hlas své vnitřní milenky.
Otevřete se hlubokému potěšení při sdíleném tanci s muži.


Proč právě tento kurz?
Proč je důležité směřovat k rozvoji citlivosti své "V"? Umíte naslouchat jejímu hlasu a rozpoznáte, jaké signály k vám vysílá? Dokážete muže navigovat při společném pronikání? Co vše si můžete osvojit z Kamasutry? A jak probudit svou vnitřní Bílou tygřici? Po tom, co jsme se v kurzu Umění potěšit muže zaměřily na nekoitální techniky, v poslední části této erotické školy se naopak budeme zabývat možnostmi hlubokého potěšení prostřednictvím našich nejcitlivějších míst.

V ceně kurzovného jsou zahrnuty výukové materiály, pomůcky a drobné občerstvení (ovoce, slané, sladké, nápoje, čaje a káva). Na míste je i "mikrovlnka", pokud se potřebujete stravovat speciálním způsobem. Oběd je individuání a není zahrnut v ceně kurzu.

UPOZORNĚNÍ:
Převážná část semináře nebude zahrnovat nahotu účastnic. Seminář ale bude obsahovat také DOBROVOLNOU ČÁST s výukou zaměřenou na zvyšování citlivosti a zlepšení komunikačních dovedností při kontaktu s partnery. Výuka bude mít hygienicky i zdravotně bezpečnou formu (pomůcky, sterilní vybavení atd.). Účastníce kurzu budou při cvičení částečně nahé dle rozsahu cvičení. Cílem cvičení není vzrušení (i když není na závadu). Cílem cvičení je prohloubení vnímavosti, rozvoj komunikačních dovedností a schopnost se lépe vžít do role mužů.

Víkendový: 6 990 Kč včetně DPH
PRAHA 3: Náhoda, Korunní 127, Praha 3, 1. patro
Od 9:30- 18:00 hod 

Objednejte kurz jako DÁRKOVÝ POUKAZ.

Nenašli jste u této akce aktuální či vyhovující termíny a chcete být informováni o novém termínu? Dejte mi o tom vědět zde

Nejbližší termínyzpět